Manisa'da 8 polis tutuklandı

Doğan ÇİZMECİ/TURGUTLU (Manisa), () - MANİSA'daki Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 2 komiser ve 5 polis memuru ile Ahmetli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 1 komiser tutuklandı. FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik...

Haberler 24.07.2016, 15:05
Manisa'da 8 polis tutuklandı

Doğan ÇİZMECİ/TURGUTLU (Manisa), () - MANİSA'daki Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 2 komiser ve 5 polis memuru ile Ahmetli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 1 komiser tutuklandı.
FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik sürdürülen soruşturma kapsamında açığa alınan ve haklarında soruşturma başlatılan polis teşkilatından 3'ü komiser 8 polis gözaltına alındı. Emniyet sorgusu tamamlanarak adli mercilere teslim edilenler hakim karşısına çıktı. Ahmetli İlçe Emniyeti'nde görevli 1 komiser, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 2'si komiser 5 polis savcıya ifade verdikten sonra, mahkemeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan 8 polis memuru sabah saatlerinde tutuklanarak Manisa Cezaevi'ne gönderildi.
Turgutlu'da paralel yapının uzantıları olan derneklere, iş adamlarına ve işletmelere yönelik soruşturmalar sürdürülüyor.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@