Kuşbakışı Expo

EXPO 2016 Antalya'nın simgesi olan 100 metre 70 santim yüksekliğindeki Expo Kulesi'nin zirvesi, yüzlerce tatilciyi ağırlıyor. Kule tepesindeki biri kapalı, ikisi açık üç seyir terası, gün içinde yüzlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor....

Haberler 25.07.2016, 10:15
Kuşbakışı Expo
EXPO 2016 Antalya'nın simgesi olan 100 metre 70 santim yüksekliğindeki Expo Kulesi'nin zirvesi, yüzlerce tatilciyi ağırlıyor.
Kule tepesindeki biri kapalı, ikisi açık üç seyir terası, gün içinde yüzlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Expo'yu merak edenlerin turları sırasında mutlaka uğradıkları noktalardan biri olan Expo Kulesi'ne çıkış ve iniş 3 farklı asansörle gerçekleşiyor. Kulenin zirvesine çıkmak isteyenler 10 TL ödüyor. 7'den 70'e herkesin çıktığı kulenin zirvesinden, Expo alanı kuşbakışı görülebiliyor. Aynı zamanda çatının farklı noktalarına konuşlandırılan ve 1 TL ile çalışan dürbünler de alanı yakından incelemek isteyenlerin hizmetinde bulunuyor.
Kulenin zirvesindeki ise ahşap zeminin bazı bölümlerine yapılan cam aralıklar dikkat çekiyor. Kalınlığı 20 santimetre olan cam üzerinde yürüyenler, 100 metreden aşağı bakarken kendilerini boşlukta gibi hissediyor.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@