Kule'de halk askerlere böyle tepki gösterdi

 Murat ÇAKIR / İSTANBUL, () İstanbul Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi'ni işgal eden darbeci askerlerin yakalanmasının ardından, vatandaşların askerlere tepkisinin yer aldığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı....

Haberler 19.07.2016, 16:38
Kule'de halk askerlere böyle tepki gösterdi

 Murat ÇAKIR / İSTANBUL, () İstanbul Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi'ni işgal eden darbeci askerlerin yakalanmasının ardından, vatandaşların askerlere tepkisinin yer aldığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.
Darbe girişiminde bulunan askerler İstanbul Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrol Merkezi'nin Kulesi'ne darbeciler saat 23.30'da girdi. Uçakların iniş ve kalkışlarına izin veren kule görevlilerine "Sadece dış hat uçuşlarına izin verin" diyen askerler daha sonra bundan vazgeçti. O sırada uçakların iniş ve kalkışları da yapılamadı. Polisler kuleye gelerek askerlerle konuşup ikna ettikten sonra Atatürk Havalimanı'na gelen vatandaşlar da kuleye girdi. Vatandaşların askerlere tepkisinin ve halkı görevlilerin sakinleştirmesiyle ilgili bu görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

(FOTOĞRAF)

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@