Kırıkkale'de darbe girişimi protestosu

Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, () - KIRIKKALE'de 15 Temmuz darbe girişimi Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan kalabalık tarafından bugün de protesto etti. TSK içerisindeki bir grup askerin darbe girişimi, tüm yurtta olduğu gibi, Kırıkkale'de bugün...

Haberler 19.07.2016, 23:13
Kırıkkale'de darbe girişimi protestosu

Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, () - KIRIKKALE'de 15 Temmuz darbe girişimi Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan kalabalık tarafından bugün de protesto etti.
TSK içerisindeki bir grup askerin darbe girişimi, tüm yurtta olduğu gibi, Kırıkkale'de bugün de protesto edildi. Vatandaşlar, akşam saatlerinden itibaren ellerinde Türk bayraklarıyla Cumhuriyet Meydanı'nda toplanmaya başladı. Belediye, vatandaşlara etli ve nohutlu pilav ile su dağıttı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, vatandaşlara kendi eliyle etli pilav ikramında bulundu.
Başkan Saygılı, burada yaptığı konuşmasında, "Biz burada milli iradeye sahip çıkarak Kırıkkaleli hemşerilerimin iaşelerini temin ediyoruz. Bizim görevimizdir, aynı zamanda rabbime şükürler olsun ki bu meydan hiç boş kalmadı. Her gün böyle idi. İnşallah biz yeni bir emir gelene kadar aynı şekilde meydanlarda olmaya devam edeceğiz. Belediye olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacağız. Vatandaş milli iradenin yanında oldu. Buradaki en güzel taraf, jandarma komutanımız ile beraberiz. İşin başından beri beraberdik. Çok şükür oda vatanperver diğerleri gibi üniforma giymiş hain değildir” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@