Kayseri'deki gösteride 'Beş günlük nöbetimde vukatım yoktur Başkomutanım' pankartı

Oktay ENSARİ/KAYSERİ, () - DARBE girişimi sonrası Cumhuriyet Meydanı'nda günün ilk ışıklarına kadar süren 'demokrasi nöbetinde' açılan 'Beş günlük nöbetimde vukuatım yoktur Başkomutanım' pankartı dikkati çekti. Kayseri’de...

Haberler 20.07.2016, 12:59
Kayseri'deki gösteride 'Beş günlük nöbetimde vukatım yoktur Başkomutanım' pankartı

Oktay ENSARİ/KAYSERİ, () - DARBE girişimi sonrası Cumhuriyet Meydanı'nda günün ilk ışıklarına kadar süren 'demokrasi nöbetinde' açılan 'Beş günlük nöbetimde vukuatım yoktur Başkomutanım' pankartı dikkati çekti.
Kayseri’de 15 Temmuz’dan bu yana süre gelen demokrasi nöbeti devam ediyor. Tekbir getiren kalabalık sık sık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehine slogan atarken, 'Beş günlük nöbetimde vukuatım yoktur Başkomutanım', 'Reis öl de ölelim' pankartları da açtı. İstanbul’daki konutundan Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan hemşerilerine Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan platformdaki dev ekrandan seslenen 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Maalesef cuma günü tarihimizin çok acı günlerinden birisini daha yaşadık. Hem tarihimize kara leke sürdüler hem de sözde silahlı kuvvetlerin üniformasını giyen bu izansız insanlar, Türk ordusuna kara leke sürdüler ama çok şükür ki fedakar halkımızın arkasına bakmadan sokağa çıkması, canını vermesi çok daha fazla kanlı olayların olmasını önledi. Türkiye'nin karanlık bir döneme girmesini önledi" dedi. 

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@