Kayseri'de köpekli protesto

KAYSERİ'de Cumhuriyet Meydanı'ndaki sabaha kadar sürdürülen 'Demokrasi nöbeti' sırasında müteahhit Yaşar Çalışır tarafından üzerinde, 'Bu mahlukat bile yediği ekmeğe hiç ihanet etmedi' yazılı Sivas Kangal ve Aksaray malak kırması...

Haberler 23.07.2016, 12:28
Kayseri'de köpekli protesto
KAYSERİ'de Cumhuriyet Meydanı'ndaki sabaha kadar sürdürülen 'Demokrasi nöbeti' sırasında müteahhit Yaşar Çalışır tarafından üzerinde, 'Bu mahlukat bile yediği ekmeğe hiç ihanet etmedi' yazılı Sivas Kangal ve Aksaray malak kırması 'Arslan' adı verilen oldukça büyük köpek, ilgi çekti.
'Demokrasi nöbeti'ne' gelenler üzerinde protesto yazısı bulunan 4 yaşındaki köpekle fotoğraf çektirip, selfi yapmak için çaba harcadı. Bu arada Kayseri Atlı spor kulübüne ait yaklaşık 30 atlı ellerinde Türk bayraklarıyla, Demokrasi nöbeti tutulan alan dışında dört nala geçiş yaparak, darbecileri kınayan sloganlar attı. Atların, kalabalıktan ürkmemesi için Cumhuriyet Alanı'nın hemen yanından geçirildiği belirtildi.
İLGİNÇ SLOGANLAR
Kayseri’de dün saat 18.00’de başlatılan ve sabah namazına kadar süren demokrasi nöbeti sırasında meydanda bulunanlara, ücretsiz olarak su, çay ve çeşitli yiyecekler dağıtıldı. Dağıtım yapılan kamyonet ve çadırların önünde uzun kuyruklar oluştu. Alanda ‘Geleceğimiz için gerekirse, 2023’e kadar meydanlardayız reis’, ‘İncirlik kapatılsın’, ‘Biz her taşın altında Yahudi var demiyoruz. Ama Yahudi hiçbir taşın altını boş bırakmaz- Prof.Dr Necmettin Erbakan’, 'Milli iradenin yanındayız, darbeye karşıyız, Prof. Dr. Mustafa Kamalak’, ‘Her şeyi Tayyip yaptırdı diyenler, DNA testi yaptırsın’, ‘Ne ABD, ne AB tüm ümmet ele ele’ pankartları dikkati çekti.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@