Karabük'te gelin ve damat 'demokrasi nöbeti'nde

Bülent DİKTEPE/ KARABÜK,() - KARABÜK'te, Büşra ve İsmail Yeğin çifti, düğünün ardından gelinlik ve damatlıkla Kent Meydanı'nda 'demokrasi nöbeti' tutan halka destek verdi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından kentte devam eden 'demokrasi...

Haberler 25.07.2016, 13:10
Karabük'te gelin ve damat 'demokrasi nöbeti'nde

Bülent DİKTEPE/ KARABÜK,() - KARABÜK'te, Büşra ve İsmail Yeğin çifti, düğünün ardından gelinlik ve damatlıkla Kent Meydanı'nda 'demokrasi nöbeti' tutan halka destek verdi.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından kentte devam eden 'demokrasi nöbeti'ne, Büşra ve İsmail Yeğin çifti gelinlik ve damatlıkla katıldı. Salondaki düğünün ardından meydana gelen çift, darbe girişimini protesto eden halka destek verdi. Çift, bir süre sonra davet üzerine sahneye çıkarak kalabalığı selamladı. Vatandaşlar, gelin ve damatla fotoğraf çektirdi. İsmail Yeğin, çifte mutluluk yaşadıklarını söyledi. Vatanın kurtuluş gününü kutladıklarını belirten Yeğin, "Bugün evlendik, hayırlara vesile olsun inşallah. Bugün buraya gelmemizin sebebi milletimizle beraber bu mutlu günü kutlamak, onlara destek olmak. İnşallah hayırlara vesile olur" dedi.  Büşra Yeğin ise halkın yanında olmaktan gurur duyduklarını söyledi.


FOTOĞRAFLI
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@