Kapatılan Zaman ve Taraf gazeteleri ile Cihan Haber Ajansı'nda Maliye Bakanlığı ekipleri tespit yapıyor

Enver ALAS-Cengiz ÇOBAN / İSTANBUL, () "Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname"yle kapatılması kararı verilen medya kuruluşlarından...

Haberler 28.07.2016, 15:24
Kapatılan Zaman ve Taraf gazeteleri ile Cihan Haber Ajansı'nda Maliye Bakanlığı ekipleri tespit yapıyor

Enver ALAS-Cengiz ÇOBAN / İSTANBUL, () "Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname"yle kapatılması kararı verilen medya kuruluşlarından Zaman Gazetesi, Taraf Gazetesi ve Cihan Haber Ajansı'nın faaliyetleri bugün sona erdi. Kanun Hükmündeki Kararname'nin resmi gazetede yayımlanmasının ardından bu sabah Yenibosna'daki Zaman Gazetesi ve Cihan Haber Ajansı'nın bulunduğu bina ile Kadıköy'deki bir iş hanında bulunan Taraf gazetesi merkezine Maliye Bakanlığı'ndan görevliler geldi. Görevliler buralarda tespit yapıyor.

PERSONEL ÖZEL EŞYALARINI TOPLADI
Geçen Mart Ayının ilk haftasından itibaren 'kayyum' tarafından yönetilen Zaman Gazetesi ve Cihan Haber Ajansı'nın personeli ise haber üzerine sabah saatlerinde binaya geldiler. Binanın içine girişlerine izin verilmeyen personel bir müddet bahçede bekledi. Yapılan görüşmelerin ardından personelin özel eşyalarını toplamaları istendi. Bunun üzerine gazetenin ve ajansın çalışanları özel eşyalarını toplayıp binadan ayrıldılar.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@