Kanalda tehlikeli serinlik

Süleyman EKİN/ANTALYA, () - ANTALYA'da sıcaktan bunalanlar deniz ve su parklarını tercih ederken, bazıları ise tehlikeye aldırmadan su kanallarında serinlik arıyor. Hava sıcaklığının 32, deniz suyu sıcaklığının 30 dereceyi bulduğu Antalya'da...

Haberler 04.08.2016, 11:07 04.08.2016, 16:24
Kanalda tehlikeli serinlik

Süleyman EKİN/ANTALYA, () - ANTALYA'da sıcaktan bunalanlar deniz ve su parklarını tercih ederken, bazıları ise tehlikeye aldırmadan su kanallarında serinlik arıyor.
Hava sıcaklığının 32, deniz suyu sıcaklığının 30 dereceyi bulduğu Antalya'da yüzde 70'i bulan nem oranı, yaşamı olumsuz etkiliyor. Yerli ve yabancı tatilcilerin yanı sıra kent sakinleri, serinlemek için denizi ve su parklarını tercih ediyor. Dünyaca ünlü Konyaaltı sahili, Lara sahili ile Yat Limanı'ndaki Mermerli Plajı, serinlik arayanların adresi oldu.
Bazıları ise tehlikesine aldırmadan su kanallarında yüzmeyi tercih etti. Bazı çocuklar ve gençler ise su kanallarındaki köprülerden atlayarak, serin suların tadını çıkardı. Denize ulaşımın zorluğu nedeniyle su kanallarında serinlediklerini söyleyen çocuklar, "Hava çok sıcak. Denize gidemediğimiz için sık sık buraya geliyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@