Kalp krizi geçiren yolcu için mücadele otobüs kamerasında

MUĞLA'da, Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste kalp krizi geçiren bir kişi, şoför tarafından hastaneye yetiştirilerek kurtarıldı. Bu anlar, aracın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Geçen 15 Temmuz Cuma günü meydana gelen...

Haberler 21.07.2016, 12:43
Kalp krizi geçiren yolcu için mücadele otobüs kamerasında
MUĞLA'da, Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste kalp krizi geçiren bir kişi, şoför tarafından hastaneye yetiştirilerek kurtarıldı. Bu anlar, aracın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
Geçen 15 Temmuz Cuma günü meydana gelen olayda, Fethiye Migros Çalış- Sahil Kordon hattında çalışan Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüsün yolcularından Sevim Cantekin, aniden fenalaştı. Yolcusunun fenalaştığını fark eden otobüs şoförü Mert Kızılkaya vakit geçmeden harekete geçti. Durumu üstelerine de bildiren Kızılkaya, fenalaşan yolcusunu otobüsle hastaneye yetiştirdi. Kalp krizi geçirdiği belirtilen ve tedavi sonrası hayati tehlikeyi atlatan Sevim Cantekin, telefonla Muğla Büyükşehir Dairesi Başkanlığı'nı arayarak otobüs şoförünün duyarlılığı için teşekkür etti. O anlar ise aracın güvenlik kamerasınca kaydedildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@