Jandarmaya şükran ziyareti

Malik GÖDELİNER/ULUKIŞLA (Niğde), () - NİĞDE'nin Ulukışla İlçe Kaymakamı Ferhat Atar, beraberinde protokol üyeleri ve vatandaşlarla birlikte Jandarma Garnizon Komutanlığı'na şükran ziyaretinde bulundu. Kaymakam Ferhat Atar, Ulukışla...

Haberler 19.07.2016, 11:30
Jandarmaya şükran ziyareti

Malik GÖDELİNER/ULUKIŞLA (Niğde), () - NİĞDE'nin Ulukışla İlçe Kaymakamı Ferhat Atar, beraberinde protokol üyeleri ve vatandaşlarla birlikte Jandarma Garnizon Komutanlığı'na şükran ziyaretinde bulundu.
Kaymakam Ferhat Atar, Ulukışla Belediye Başkanı AK Partili Ali Uğurlu, İlçe Emniyet Amiri Sezai Erdoğan, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile bir grup yöre halkı, dev Türk bayrağı taşıyarak jandarmaya yürüdü. Atar ve beraberindekiler daha sonra Jandarma Garnizon Komutanlığı bahçesine girip burada İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Üzeyir Gül ve personelle tek tek tokalaştı.
'DEMOKRASİNİN YANINDA'

Belediye Başkanı Ali Uğurlu, darbe girişiminde jandarma personelinin demokrasinin ve halkın yanında yer aldığını ve bu nedenle de şükran ziyaretinde bulunduklarını belirterek şöyle dedi:
"15 Temmuz darbe girişiminde devletin, milletin ve bayrağın yanında olduklarını gösteren, girişimin başından bu zamana kadar halkımızın ve demokrasimizin yanında yer alan Ulukışla Jandarma Komutanlığına teşekkür ederim. Rabbim, devletine ve milletine sadık şanlı Türk askerimizi kıyamete kadar baki kılsın." 
FOTOĞRAFLI
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@