Jandarma karşısındaki boş alanda doküman ve bilgisayar kasası yakıldı

AYDIN'ın Söke İlçe Jandarma Komutanlığı karşısındaki boş alanda çok sayıda doküman ve bir bilgisayar kasası yakılarak imha edilmek istendi. İhbar üzerine bölgeye giden polis, yanan belgeleri kurtarmak istedi, ancak doküman ve bilgisayar...

Haberler 20.07.2016, 19:02
Jandarma karşısındaki boş alanda doküman ve bilgisayar kasası yakıldı
AYDIN'ın Söke İlçe Jandarma Komutanlığı karşısındaki boş alanda çok sayıda doküman ve bir bilgisayar kasası yakılarak imha edilmek istendi. İhbar üzerine bölgeye giden polis, yanan belgeleri kurtarmak istedi, ancak doküman ve bilgisayar kasasının büyük ölçüde zarar gördüğü belirlendi.
Darbe girişiminin ardından Kuşadası Çevreyolu üzerindeki Söke Jandarma Komutanlığı'nın karşısındaki boş alanda çok sayıda doküman ve bir bilgisayar kasası yakılarak imha edilemeye çalışıldı. İhbar üzerine bugün saat 14.30'da bölgeye giden polis, yanan dokümanları ve bilgisayar kasasını söndürerek kurtarmak istedi. Ancak büyük ölçüde zarar gördüğü görüldü. Doküman ve bilgisayar kasasını kimlerin yaktığının belirlenmesi için çalışma başlatıldı. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@