İzmir'de kapatılan okula Cumhurbaşkanı Erdoğan posteri

İZMİR, () - İZMİR'de kapatılan Özel Yamanlar Buca İlkokulu'na, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posteri ve Türk bayrakları asıldı. Resmi Gazete yayımlanan, Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun...

Haberler 23.07.2016, 17:11
İzmir'de kapatılan okula Cumhurbaşkanı Erdoğan posteri

İZMİR, () - İZMİR'de kapatılan Özel Yamanlar Buca İlkokulu'na, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posteri ve Türk bayrakları asıldı.
Resmi Gazete yayımlanan, Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname ile İzmir'deki birçok eğitim kurumu gibi, Buca İlçesi'ndeki, Özel Yamanlar Buca İlkokulu da kapatıldı. Ak Parti eski milletvekili Rifat Sait ile birlikte okula giden Ak Parti Buca İlçe Teşkilatı yöneticileri, önce tabelaları kaldırdı, yerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posterini ve Türk bayrakları astı.
Burada açıklama yapılan Rifat Sait, "FETÖ terör örgütünün bu okulları artık devletimizin kontrolünde. Buraları Milli Eğitim Bakanlığımız daha iyi yönetecek. Buralardan inşallah bundan sonra devletine sadık, vatansever insanlar mezun olacak" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@