İZKA Genel Sekreteri görevden alındı

İZMİR, ()- KALKINMA Bakanlığı tarafından illerin kalkındırılması için kurulan ve İzmir Valiliği’nin başkanlığını yaptığı İzmir Kalkınma Ajansı'nda (İZKA) uzun süredir görev yapan Genel Sekreter Murat Yılmazçoban...

Haberler 22.07.2016, 15:59
İZKA Genel Sekreteri görevden alındı

İZMİR, ()- KALKINMA Bakanlığı tarafından illerin kalkındırılması için kurulan ve İzmir Valiliği’nin başkanlığını yaptığı İzmir Kalkınma Ajansı'nda (İZKA) uzun süredir görev yapan Genel Sekreter Murat Yılmazçoban görevden alındı.
Yılmazçoban, 'ya yaptığı açıklamada, "Olağanüstü bir durumdan geçiyoruz. Bakan bey atar ve görevden alır. Gerekçeye ihtiyaç yoktur. FETÖ'yle de cemaatle de bağlantım yok, çok şükür. Zor günler geçiriyoruz. Makamdan gelen emir, bizim için başımızın üzerinedir. Bu koltuklara oturup da kalkmayan biri yoktur. Bir sıkıntımız yok. Alnımızın akıyla kalktık" dedi.

Yılmazçoban, 2009 yılında ajansta göreve başladı, 2014 yılında İZKA Genel Sekreterliği'ne vekalet etti, 2015 yılının Ocak ayından itibaren bu göreve asaleten atandı. Kalkınma Bakanlığı tarafından Yılmazçoban’ın yerine İzmir Vali Yardımcısı Mustafa Harputlu atandı.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@