İsveçli modelin Atatürk hayranlığı

BODRUM'da fotoğraf çekimlerine katılan iki İsveçli modelden amatör futbolcu Marcus Rosendahl, hayranlığı nedeniyle göğsüne yaptırdığı Mustafa Kemal Atatürk imzalı dövmeyi gururla gösterdi.

Haberler 16.08.2016, 15:33
İsveçli modelin Atatürk hayranlığı

Nilüfer DEMİR/BODRUM (Muğla), () - BODRUM'da fotoğraf çekimlerine katılan iki İsveçli modelden amatör futbolcu Marcus Rosendahl, hayranlığı nedeniyle göğsüne yaptırdığı Mustafa Kemal Atatürk imzalı dövmeyi gururla gösterdi.


Türk asıllı İsveçli model, 24 yaşındaki öğretmen Yasemin Ekiz ile amatör futbolcu ve model aynı yaştaki Marcus Rosendahl tanıtım kataloğu için yapılan fotoğraf çekimlerine katıldı. Bitez Mahallesi'ndeki Baa Bahçe Restoran'da oldukça keyifli geçen ve 2 saat süren çekimin ardından modeller fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Göğsünde Atatürk imzalı dövmeyi taşıyan, amatör futbolcu ve model Marcus Rosendahl, Atatürk'e hayran olduğunu belirterek, "O'nu Yasemin Ekiz'in sayesinde tanıdım ve hakkında bilgi sahibi oldum. Mustafa Kemal Atatürk'e ileri görüşlüğü ve düşünceleri nedeniyle hayran oldum. Göğsüme onun imzasını yaptırdım. Gururla da taşıyacağım ve bu imza sonsuza dek benimle kalacak" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@