İdil Biret, Datça'da konser verecek

Mehmet ÇİL/DATÇA (Muğla), () - MUĞLA'nın Datça İlçesi'ne bağlı Yaka Mahallesi'nde, 17 Temmuz 2010 tarihinde hizmete açılan, 'Uluslararası Knidos Kültür ve Sanat Akademisi' (UKKSA) en önde gelen piyano ustalarından biri olan İdil Biret'i,...

Haberler 21.07.2016, 14:13
İdil Biret, Datça'da konser verecek

Mehmet ÇİL/DATÇA (Muğla), () - MUĞLA'nın Datça İlçesi'ne bağlı Yaka Mahallesi'nde, 17 Temmuz 2010 tarihinde hizmete açılan, 'Uluslararası Knidos Kültür ve Sanat Akademisi' (UKKSA) en önde gelen piyano ustalarından biri olan İdil Biret'i, müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.
Ünlü sanatçı İdil Biret 30 Temmuz Cumartesi akşamı Datça Amfi Tiyatro'da hayranlarıyla buluşacak. Uluslararası Knidos Kültür ve Sanat Akademisi Başkanı Nevzat Metin, konser ile ilgili tüm hazırlıkların tamamlandığını belirterek, "Uluslararası sanatçımız İdil Biret, Datça'nın Amfi Tiyatrosu'nda, 30 Temmuz Cumartesi günü saat 21.00'de başlayacak olan piyano resitaliyle bizleri bir sır gibi sarmaya geliyor. Sanatçımızın, Uluslararası Knidos Kültür ve Sanat Akademisi yararına vereceği bu resitale bir kez daha sanatı sanatseverlerle buluşturacağız. Üretken piyanist, klasikten moderne uzanan repertuarıyla müziğin günümüzde yaşayan en büyük ustalarından biridir" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@