Hakkari'deki demokrasi nöbeti

Behçet DALMAZ/ HAKKARİ, () - HAKKARİ'de, darbe girişimine karşı başlatılan 'Demokrasi nöbeti 4'üncü günde de devam etti. Valilik binası bahçesinde saat 21.00'de başlayan darbe karşıtı eyleme AK Parti İl Başkanı Nurettin Fırat, CHP...

Haberler 19.07.2016, 10:27
Hakkari'deki demokrasi nöbeti

Behçet DALMAZ/ HAKKARİ, () - HAKKARİ'de, darbe girişimine karşı başlatılan 'Demokrasi nöbeti 4'üncü günde de devam etti.
Valilik binası bahçesinde saat 21.00'de başlayan darbe karşıtı eyleme AK Parti İl Başkanı Nurettin Fırat, CHP Hakkari il Başkanı Aytekin Karahanlı, bazı STK temsilcileri , avukatlar ve 300'e yakın vatandaş ve kurum amiri katıldı. Demokrasi nöbeti eylemine katılanlara çeşitli ikramlar yapılırken, Hakkari Emniyet Müdürü Resul Holoğlu da vatandaşları ziyaret etti.
Demokrasiye destek eylemine katılan Hakkari Barosu avukatlarından Zeydin Kaya, tüm ülke genelinde olduğu gibi Hakkari'de de vatandaşların 4 günden bu yana demokrasi nöbeti tuttuğunu belirterek, "Hakkarili vatandaşların darbe girişimine karşı yaptığı demokrasi döbeti çok kıymetli bir duruş. Milletemiz, halkımız, insanımız kendi özgürlüğüne sahip çıkmıştır" dedi. 


FOTOĞRAFLI 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@