Gülşen Didim'i salladı

Ediz VERDİOĞLU/DİDİM (Aydın), () - AYDIN'ın Didim İlçesi'ndeki bir acık hava diskosunda sahne alan şarkıcı Gülşen, sevilen şarkılarıyla coşturdu. Geçtiğimiz aylarda uzun süredir birlikte olduğu aranjör sevgilisi Ozan Çolakoğlu'yla...

Haberler 04.08.2016, 11:12
Gülşen Didim'i salladı

Ediz VERDİOĞLU/DİDİM (Aydın), () - AYDIN'ın Didim İlçesi'ndeki bir acık hava diskosunda sahne alan şarkıcı Gülşen, sevilen şarkılarıyla coşturdu. Geçtiğimiz aylarda uzun süredir birlikte olduğu aranjör sevgilisi Ozan Çolakoğlu'yla evlenen ve üç aylık hamile olan Gülşen, iyice belirginleşen karnına rağmen şarkılarını söylerken bir an olsun yerinde durmadı.
Didim'in gözde eğlence mekanlarından biri olan Altınkum Mevkii'nde hizmet veren açık hava diskosu Club Medusa, ünlü sanatçı Gülşen'i ağırladı. Kocası Ozan Çokaloğlu'yla birlikte sahne alan Gülşen, sevenlerine eğlenceli bir gece yaşattı. 3 aylık hamile olan Gülşen'in karnının ise iyice belirginleştiği görüldü. Hareketli parçalar söyleyen Gülşen, bol bol dans şov yaptı. Gülşen, hamile olmasına rağmen bir an olsun yerinde durmadığı dans performansıyla sevenlerinden tam puan aldı.
İKİ BİN KİŞİ GÜLŞEN'İ İZLEDİ
Siyah geniş bir tulum giyen ünlü sanatçıyı dinlemeye yaklaşık 2 bin kişi geldi. İki saat boyunca sahnede kalarak hayranlarına keyifli bir gece yaşatan Gülşen, şarkı söylerken; eşi DJ Ozan Çolakoğlu ise DJ kabininden şarkılara eşlik etti.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@