Gözaltındaki polislerden 41 polis adliyeye sevk edildi

İZMİR, () - İZMİR'de, darbe girişiminin ardından açığa alınan polislere yönelik olarak düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan 184 polisten işlemleri tamamlanan 41'i adliyeye sevk edildi. Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu...

Haberler 05.08.2016, 18:47
Gözaltındaki polislerden 41 polis adliyeye sevk edildi

İZMİR, () - İZMİR'de, darbe girişiminin ardından açığa alınan polislere yönelik olarak düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan 184 polisten işlemleri tamamlanan 41'i adliyeye sevk edildi.
Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Savcısı Berkant Karakaya tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) geçen 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından açığa alınan polislere yönelik olarak, geçen 29 Temmuz'da operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında aralarında emniyet müdürü ve emniyet amirlerinin de bulunduğu toplam 184 polis gözaltına alındı. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde sorgulamaları tamamlanan aralarında şube müdürleri, emniyet amirleri ve komiserlerin de bulunduğu 41 polis işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@