Görevden alınan ValiDüzgün: Rabbim yardımcım olsun

Cafer ZENGİN/KAYSERİ, () - İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan merkez valileri arasında yer alan Kayseri eski Valisi Orhan Düzgün, "Ne yapalım, bunları da görmek varmış kaderimizde. Bu lekeden beni temizlemesi...

Haberler 20.07.2016, 16:11
Görevden alınan ValiDüzgün: Rabbim yardımcım olsun

Cafer ZENGİN/KAYSERİ, () - İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan merkez valileri arasında yer alan Kayseri eski Valisi Orhan Düzgün, "Ne yapalım, bunları da görmek varmış kaderimizde. Bu lekeden beni temizlemesi için rabbim yardımcım olsun" dedi.
İçişleri Bakanlığı'nca 1'i il valisi, 29'u merkez valisi olmak üzere 30 vali 2 gün önce görevden uzaklaştırıldı. Mayıs ayında çıkan son valiler kararnamesi ile birlikte Kayseri Valisi iken merkez valiliğine atanan Orhan Düzgün de görevden uzaklaştırılan merkez valileri arasında yer aldı. Bu konuda açıklama yapan Düzgün, şunları söyledi:
"İdarecilik hayatım boyunca Devlet ve Hükümet yetkilileri dışında hiçbir grup, cemaat ve kişiden etkilenerek karar vermedim. Milletimiz ve Devletimizin menfaatlerini ön planda tuttum.17 Aralık sonrası 2,5 yıl görev yaptım. Paralel yapı dahil yanlış yapanların karşısında oldum. Kalemimi bu doğrultuda kullandım. Ama ne yapalım, bunları da görmek varmış kaderimizde. Bu lekeden beni temizlemesi için Rabbim yardımcım olsun."

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@