Gelinlik ve damatlıkla 'demokrasi nöbeti'ne katıldılar

İZMİR'in Torbalı İlçesi'nde, evlenen Aslı ve Volkan Şimşek çifti, nikahın ardından, gelinlik ve damatlıkla Belediye Meydanı'nda düzenlenen 'demokrasi nöbeti'ne katıldı. Torbalı'nın Ayrancılar Mahallesi'nde düğünleri...

Haberler 25.07.2016, 12:21
Gelinlik ve damatlıkla 'demokrasi nöbeti'ne katıldılar
İZMİR'in Torbalı İlçesi'nde, evlenen Aslı ve Volkan Şimşek çifti, nikahın ardından, gelinlik ve damatlıkla Belediye Meydanı'nda düzenlenen 'demokrasi nöbeti'ne katıldı.
Torbalı'nın Ayrancılar Mahallesi'nde düğünleri yapılan Aslı ve Volkan Şimşek çifti, daha sonra gelin arabasına binerek Belediye Meydanı'nda düzenlenen 'demokrasi nöbeti'ne katıldı. Damat Volkan Şimşek, çok yorgun olmalarına karşın meydana geldiklerini söyleyerek, "Vatanımız, milletimiz için hep birlikte bu darbeye karşı çıkacağız. Meydanda bu kadar çok kişinin olması ve bizim de buna katkı sunmamız bizi çok mutlu ediyor. Bundan sonra da elimizden ne geliyorsa yapacağız" dedi. Gelin Aslı Şimşek ise "Vatanımız için geldik" dedi.
Torbalı Belediye Başkanı AK Partili Adnan Yaşar Görmez, vatandaşların duyarlı duruşlarının, demokrasiyi sahiplenme biçimlerinin kendilerine gurur verdiğini söyledi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@