Gelin ve damat oy kullandı

Yusuf ÇINAR/ ÇORUM,()-ÇORUM’da düğünü referandum gününe denk gelen Alpdoğan Boduç ve Rümeysa Balcı çifti, gelin arabasıyla okula gelerek oy kullandıktan sonra düğün için salona gitti. Anayasa değişikliğiyle ilgili referandum günü...

Haberler 16.04.2017, 12:48
Gelin ve damat oy kullandı

Yusuf ÇINAR/ ÇORUM,()-ÇORUM’da düğünü referandum gününe denk gelen Alpdoğan Boduç ve Rümeysa Balcı çifti, gelin arabasıyla okula gelerek oy kullandıktan sonra düğün için salona gitti.
Anayasa değişikliğiyle ilgili referandum günü düğün yapan Alpdoğan Boduç ve Rümeysa Balcı çifti, törenden önce sandık başına gitti. Çorum'un Ulukavak Mahallesi'ndeki Cumhuriyet Ortaokulu'na gelin arabasıyla gelen çift, 1358 nolu sandıkta oy kullandı.Gelin Rümeysa Balcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, iyi bir gelecek istediklerini belirterek, "İyi bir geleceğimizin olmasını istiyoruz inşallah, hayırlısıyla" dedi. Damat Boduç da düğün tarihi olarak özellikle bugünü seçtiklerini ifade ederek, "Biz özellikle Türkiye'nin yeni bir geleceğinin olacağı günü seçtik. Bu gelecekte de bir ailenin kurulmasını niyet eyledik. Allah'ın izniyle de ilk adımı atmış bulunuyoruz. Oyumuzu verdik. Ben başka okulda oyumu kullandım" diye konuştu. Çift, oy kullanma işleminin ardından düğün için salona hareket etti.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@