Gelin ve damat düğün sonrasında demokrasi nöbetinde

Sinan HARMANCI/AMASYA, () – AMASYA'da yeni evlenen Sevilay ve İsa Onat çifti, düğün sonrasında gelinlik ve damatlıkla darbe girişimine tepki gösteren vatandaşların sürdürdüğü demokrasi nöbetine katıldı. Amasyalılar Yavuz...

Haberler 24.07.2016, 23:37
Gelin ve damat düğün sonrasında demokrasi nöbetinde

Sinan HARMANCI/AMASYA, () – AMASYA'da yeni evlenen Sevilay ve İsa Onat çifti, düğün sonrasında gelinlik ve damatlıkla darbe girişimine tepki gösteren vatandaşların sürdürdüğü demokrasi nöbetine katıldı.
Amasyalılar Yavuz Selim Meydanı'nda Türk bayraklarıyla demokrasi nöbetine devam etti. Bugün akşam düzenlenen düğün töreniyle dünya evine giren Sevilay (23) ve İsa Onat (25) çifti düğün sonrasında gelinlik ve damatlıkla meydana gelerek demokrasi nöbetine katıldı. Meydana gelenerek demokrasi nöbetine destek veren gelin Sevilay Onat, "Bugün düğünümüz vardı, bizim devletimizin ve milletimizin yanında olmak için buradayız" dedi. Damat İsa Onat ise, "Her daim devletimizin yanındayız. Hiç kimse bu dirliği ve birliği bozamayacak inşallah" diye konuştu. Amasya'da Belediye Başkanı Cafer Özdemir de çifti tebrik etti.
FOTOĞRAFLI 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@