Gelin- damat 'demokrasi nöbeti' tuttu

ÇORUM'da düğünden çıkan gelin ve damat askeri darbe girişimi ardından başlatılan 'Demokrasi nöbetine' katıldı. Çorum'da bulunan bir düğün salonunda düğünleri yapılan 24 yaşındaki Aynur ve 25 yaşındaki Emre Uğurol çifti, daha...

Haberler 24.07.2016, 13:35
Gelin- damat 'demokrasi nöbeti' tuttu
ÇORUM'da düğünden çıkan gelin ve damat askeri darbe girişimi ardından başlatılan 'Demokrasi nöbetine' katıldı.
Çorum'da bulunan bir düğün salonunda düğünleri yapılan 24 yaşındaki Aynur ve 25 yaşındaki Emre Uğurol çifti, daha sonra gelin arabasına binerek Hürriyet Meydanı'nda düzenlenen demokrasi nöbetine katıldı. Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, çifte evlilik cüzdanlarını meydanda kurulan sahnede verdi. Uğurol çiftinin nikah töreninize katılamadığını belirten Başkan Muzaffer Külcü, "Çiftlerimiz düğünden sonra aramıza katılarak demokrasi nöbetine destek verdi. Sizlere vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız çiftlerden en az 3 çocuk istediğinde herkes tepki göstermişti. Ancak ne kadar haklı olduğunu şu an görüyoruz. Herkesin en az iki, üç çocuğu olsun ki bu meydanlar asla boş kalmasın, vatan nöbeti tutun vatandaşlarımız bu meydanlardan eksilmesin" dedi.
Başkan Külcü'nün konuşmasının ardından Aynur ve Emre Uğurol çifti de Başkan Külcü'ye teşekkür ederek, demokrasi nöbeti tutanların arasına katıldı.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@