Gebze'de 'demokrasi nöbetinde' Gülen'e idam sahnesi

Mesut IŞIK- Büşra KAYA/GEBZE (Kocaeli), () - KOCAELİ'nin Gebze İlçesi'nde 'demokrasi nöbetine' yaklaşık 20 bin kişi katılırken, sembolik olarak Fethullah Gülen'in idam sahnesi canlandırıldı. Darbe girişiminin ardından Gebze Kent...

Haberler 23.07.2016, 15:15
Gebze'de 'demokrasi nöbetinde' Gülen'e idam sahnesi

Mesut IŞIK- Büşra KAYA/GEBZE (Kocaeli), () - KOCAELİ'nin Gebze İlçesi'nde 'demokrasi nöbetine' yaklaşık 20 bin kişi katılırken, sembolik olarak Fethullah Gülen'in idam sahnesi canlandırıldı.
Darbe girişiminin ardından Gebze Kent Meydanı'nda her akşam binlerce kişi 'demokrasi nöbeti' tutmaya devam ediyor. Dün akşam yaklaşık 20 bin kişi toplanırken, Gebze Belediye Başkanı Ak Partili Adnan Köşker vatandaşlara hitap etti. Darbecilerin emellerine ulaşamadığını söyleyen Adnan Köşker, "Hepinizin içi rahat olsun, müsterih olun. Bu teröristler Allah'ın izniyle emellerine ulaşamadılar, ulaşamayacaklar. Her şey affedilebilir ancak affedilmeyecek tek bir şey vardır o da vatana ihanet" dedi.
Bugünün birlik olma günü olduğunu söyleyen Köşker, "Sayın Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan meydanlardan çekilebilirsiniz diyene kadar bu meydanlarda demokrasi nöbetine devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.
'Demokrasi nöbeti' tutanlar arasında bir grup, Fethullah Gülen'in büyük boy fotoğrafını direğe asarak temsili idam sahnesi canlandırıldı.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@