Erzincan Valisi Arslantaş: 16 ilde tek kurşun atılmadan tehlike bertaraf edilmiştir

Recep DEMİRCİ/ERZİNCAN, () - ERZİNCAN  Valisi Ali Arslantaş, "3'üncü Ordu sorumluluk sahasındaki 16 ilde tek bir kurşun atılmadan tehlike bertaraf edilmiştir" dedi. 3'üncü Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş...

Haberler 20.07.2016, 12:29
Erzincan Valisi Arslantaş: 16 ilde tek kurşun atılmadan tehlike bertaraf edilmiştir

Recep DEMİRCİ/ERZİNCAN, () - ERZİNCAN  Valisi Ali Arslantaş, "3'üncü Ordu sorumluluk sahasındaki 16 ilde tek bir kurşun atılmadan tehlike bertaraf edilmiştir" dedi.
3'üncü Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş dün Vali Ali Arslantaş'ı ziyaret etti. Valilik makamında gerçekleşen ziyaretle ilgili olarak valilik internet sitesinde şu açıklama yer aldı:
"3'üncü Ordu Komutanımız Orgeneral Sayın İsmail Serdar Savaş’ın, FETÖ/PDY terör örgütünün darbe girişiminde devletimizin ve demokrasimizin yanında yer alarak, ilimiz başta olmak üzere 3'üncü Ordu Komutanlığına bağlı diğer illerde darbecilere karşı demokrasiye kuvvetle sahip çıkmıştır. 3'üncü Ordu sorumluluk sahasındaki 16 ilde tek bir kurşun atılmadan tehlike bertaraf edilmiştir. Vatansever komutanlarımız ve milletimizin demokrasiye olan inancı ve devletine olan bağlılığıyla tüm bu girişimler sonuçsuz kalmıştır."

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@