Düğünden 'demokrasi nöbeti'ne

ZONGULDAK’ın Çaycuma İlçesi'nde, Aynur ve Ömer Doğan çifti, düğünün ardından gelinlik ve damatlıkla ilçe merkezindeki 'demokrasi nöbeti'ne katıldı. Seka Sosyal Tesisleri'nde kıyılan nikahla dünya evine giren tekstil mühendisi...

Haberler 25.07.2016, 13:55
Düğünden 'demokrasi nöbeti'ne
ZONGULDAK’ın Çaycuma İlçesi'nde, Aynur ve Ömer Doğan çifti, düğünün ardından gelinlik ve damatlıkla ilçe merkezindeki 'demokrasi nöbeti'ne katıldı.
Seka Sosyal Tesisleri'nde kıyılan nikahla dünya evine giren tekstil mühendisi 23 yaşındaki Aynur ve esnaf 26 yaşındaki Ömer Doğan, aynı yerde yapılan düğünün ardından Cumhuriyet Meydanı’ndaki 'demokrasi nöbeti'ne katıldı. Ellerinde Türk bayraklarıyla alana gelen gelin ve damat ilgi odağı oldu. Aynur Doğan, "Zaten düğünümüzün öncesinde burada nöbete devam ediyorduk. Düğün günümüzde de nöbete gelmek istedik. Rabbim devletimizin, milletimizin başına zeval vermesin. Allah, polisimizi, askerimizi karşı karşıya getirmesin. Herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Ömer Doğan ise 15 Temmuz darbe girişiminden itibaren nöbete katıldıklarını ifade ederek, "Düğünümüz de nöbete engel değil. Bizde bu birliktelik ve güç olduğu sürece hiçbir darbe bizi yıldıramaz. Asla başkasına boyun eğmeyiz" dedi.
Kaymakam Serkan Keçeli ise nöbete katılan çifti kutlayarak, "Bizde bu aşk bu kuvvet olduktan sonra hiç kimse darbe yapamaz. Bundan sonra Türkiye darbe ile anılan bir ülke değil, demokrasi ve milli irade ile anılan bir ülke olacak. Bunu tüm dünyaya gösterdiğimiz için şanslı bir ülkeyiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@