Düğün salonundan çıkıp 'demokrasi nöbeti' tutmaya geldiler

KAYSERİ, () - KAYSERİ Cumhuriyet Meydanı'nda 'demokrasi nöbetine' yeni evlenen Fadik ve İsmail Akkuş çifti de düğün salonundan gelerek katıldı. Fadik ve İsmail Akkuş çifti düğün salonundan çıkıp, 'demokrasi nöbeti' için Cumhuriyet...

Haberler 19.07.2016, 18:44
Düğün salonundan çıkıp 'demokrasi nöbeti' tutmaya geldiler

KAYSERİ, () - KAYSERİ Cumhuriyet Meydanı'nda 'demokrasi nöbetine' yeni evlenen Fadik ve İsmail Akkuş çifti de düğün salonundan gelerek katıldı.
Fadik ve İsmail Akkuş çifti düğün salonundan çıkıp, 'demokrasi nöbeti' için Cumhuriyet Meydanı'na geldi. Genç çift Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik tarafından kürsüye çıkarıldı. Duygularını dile getiren damat İsmail Akkuş, "En mutlu günümüzde 'asıl düğünümüz burası' dedik ve geldik. Herkes bir ve beraber bu ülkede yaşasın istiyoruz" dedi.
Genç çiftin davranışından dolayı duygulanan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise, "İşte Kayseri farkı budur. Evlatlarımız düğünlerinden kalkıyor ve buraya geliyor. Milletimizin derdiyle dertleniyor. Bu olay beni ve bütün hemşerilerimi çok duygulandırdı ve gururlandırdı. Ne güzel ki böyle pırlanta gibi evlatlarımız var. Rabbim Fadik ve İsmail evlatlarımızı bir yastıkta ihtiyar, bir yastıkta bahtiyar eylesin" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI  

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@