Denizli'de 'Demokrasi Nöbeti' sürüyor

DENİZLİ'de, darbe girişiminin ardından başlayan 'Demokrasi Nöbeti', Delikliçınar Meydanı'nda sürüyor. 6 gündür alanları terk etmeyen Denizlililer, geceyi meydanda geçirdi. Denizlililer meydanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın...

Haberler 21.07.2016, 12:22
Denizli'de 'Demokrasi Nöbeti' sürüyor
DENİZLİ'de, darbe girişiminin ardından başlayan 'Demokrasi Nöbeti', Delikliçınar Meydanı'nda sürüyor. 6 gündür alanları terk etmeyen Denizlililer, geceyi meydanda geçirdi. Denizlililer meydanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın OHAL açıklamasını da dev ekrandan izledi.
Denizli'de Delikliçınar Meydanı'nda 'Demokrasi Nöbeti', altıncı gününde de sürdü. Meydana toplananlar, darbe girişimine tepki gösterip, Türk bayrakları salladı. Bazı kişilerin geceyi geçirmek için Yeni Cami bahçesine çadır kurdukları görüldü. Bazıları da 'FETÖ bu vatan sana Dar'be' ve 'Darbe yapmak maklube yapmaya benzemez' yazılı pankartlar açtı. Meydanı dolduran Denizlililer'e Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale ve Merkezefendi belediyeleri tarafından yiyecek ve içecek de ikram edildi. Denizlililer meydanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın OHAL açıklamasını da dev ekrandan izledi.
DİKKAT ÇEKEN AFİŞ
Delikliçınar Meydanı'na Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdarolu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yan yana fotoğraflarının bulunduğu 'Milli iradenin üstünde hiçbir güç yoktur' yazılı dev afiş dikkat çekti.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@