Demokrasi nöbeti tutan İzmirliler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın canlı bağlantısını bekliyor

İZMİR'de, bir grup askerin darbe girişiminde bulunmasının ardından Konak Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın meydana görüntülü olarak canlı bağlantısını bekliyor. TSK içindeki...

Haberler 21.07.2016, 00:59
Demokrasi nöbeti tutan İzmirliler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın canlı bağlantısını bekliyor
İZMİR'de, bir grup askerin darbe girişiminde bulunmasının ardından Konak Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın meydana görüntülü olarak canlı bağlantısını bekliyor.
TSK içindeki bir grup askerin 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından İzmir'de Konak Meydanı'nda tutulan ve AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, AK Parti İzmir milletvekilleri ile çok sayıda partilinin de katıldığı ‘Demokrasi Nöbeti’ en yoğun gününü geçirdi. Meydanlara gelen binlerce vatandaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın alana bağlanmasını coşkuyla bekledi. Ellerindeki bayraklarla demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar “Feto papucu yarım, tank yolla kovalayalım”, Zalime merhamet, mazluma zülümdür”, “Okçu Tepesi’nden ya emir gelene ya da kefen giyene kadar nöbetteyiz reis” pankartları açarken, sık sık “İdam isteriz idam” sloganları attı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan MGK toplantısı kararlarını açıkladıktan sonra görüntülü olarak Türkiye’nin farklı illerindeki meydanlara canlı bağlanırken, İzmirliler de sıranın kendilerine gelmesini heyecanla bekliyor.
FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@