Demokrasi meydanı

Cafer ZENGİN/KAYSERİ, () - ÜLKE genelinde olduğu gibi Kayseri’de de demokrasi nöbetleri tüm hızıyla devam ederken, bu durum esnafa yaradı. Vatandaşlar, Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda işportacıların satışa sunduğu ay yıldızlı...

Haberler 22.07.2016, 16:30
Demokrasi meydanı

Cafer ZENGİN/KAYSERİ, () - ÜLKE genelinde olduğu gibi Kayseri’de de demokrasi nöbetleri tüm hızıyla devam ederken, bu durum esnafa yaradı. Vatandaşlar, Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda işportacıların satışa sunduğu ay yıldızlı tişörtlere ilgi gösteriyor.
15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından Demokrasi nöbetlerinin devam ettiği Kayseri’de vatandaşlar her akşam Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya gelerek, darbeye yönelik tepkisini dile getiriyor. Bu durum bazı işportacıları da harekete geçirdi. Bayrak satıcılarının yanı sıra meydanda ay yıldızlı tişörtleri satışa sunan işportacılar da ilgi görüyor. Vatandaşların, tişörtlere olan ilgisinden memnun olduklarını ifade eden İsmail Saltık, “Darbeye biz de tepki gösteriyoruz ama bunun yanında geçimimizi de sağlamak zorundayız. Bu nedenle ülkemizin bağımsızlığının sembolü olan ay yıldızlı tişört ve bayrak satarak hem meydanları ay yıldızla donatıyoruz hem de ekmek paramızı kazanıyoruz” dedi. Ay yıldızlı tişörtler 10 liradan satılıyor.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@