Darbe şehitleri için mevlit okutup, döner- ayran dağıttı

YOZGAT'ın Sorgun İlçesi'nde dönerci esnafı Mustafa Doğar, darbe girişimine tepki göstermek ve şehitlerin ruhu için mevlit okuttu, Cuma namazı sonrası 3 bin kişiye bedava döner-ayran dağıttı. Sorgun'da dönerci Mustafa Doğar, Cuma namazı...

Haberler 22.07.2016, 16:12
Darbe şehitleri için mevlit okutup, döner- ayran dağıttı
YOZGAT'ın Sorgun İlçesi'nde dönerci esnafı Mustafa Doğar, darbe girişimine tepki göstermek ve şehitlerin ruhu için mevlit okuttu, Cuma namazı sonrası 3 bin kişiye bedava döner-ayran dağıttı.
Sorgun'da dönerci Mustafa Doğar, Cuma namazı ardından Agahefendi Mahallesi, Murat Caddesi'ndeki işyerinde 3 bin kişiye bedava döner ve ayran dağıttı. Doğar, ülkenin çok büyük bir tehlikeyi ucuz atlattığını ancak, bu darbe girişiminde 246 kişinin vatan ve demokrasi uğruna şehit düştüğünü söyledi. Doğar yaptığı açıklamada, Türk milletinin göstermiş olduğu bu birlik ve beraberliğin içinde fırtınalar estirdiğini, kendisini de bir şeyler yapmak zorunda hissettiğini, bu amaçla Cuma namazı sonrası bir mevlit okutarak 3 bin kişiye döner ekmek dağıttığını ifade etti. Doğar, "Biz bunu aziz şehitlerimizin ruhu, bu milletin birliği ve dirliği için, birliğimizi dirliğimiz tüm Türkiye'ye göstermek için yaptık. Bugün 3 bin kişiye ücretsiz döner ve ayran dağıtacağız. Bu hizmetimiz akşama kadar sürecek" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@