Darbe girişiminde Polatlı'dan yola çıkan füze rampaları incelemeye alındı

Tahsin GÜNER- Muhammet BAYRAM/ANKARA, () - DARBE girişiminin yaşandığı 15 Temmuz Cuma gecesi günü Polatlı 58'inci Topçu Tugay Komutanlığı'ndan çıkan füze rampaları ve 20 kamyon, Ankara'da bir otoparka çekilerek, incelemeye alındı....

Haberler 21.07.2016, 16:36
Darbe girişiminde Polatlı'dan yola çıkan füze rampaları incelemeye alındı

Tahsin GÜNER- Muhammet BAYRAM/ANKARA, () - DARBE girişiminin yaşandığı 15 Temmuz Cuma gecesi günü Polatlı 58'inci Topçu Tugay Komutanlığı'ndan çıkan füze rampaları ve 20 kamyon, Ankara'da bir otoparka çekilerek, incelemeye alındı.
Kasırga Çok Namlulu Roketatar füze rampalarının da bulunduğu araçlar, Ankara'daki Balgat Otoparkı'na çekildi. Olay yeri inceleme ekipleri, otoparktaki çok sayıda araç ve füze rampaları üzerinde incelemelerde bulundu. Boş olan füze rampalarının mühimmat ve ateşleme sisteminin Konya'dan getirilerek, olay sırasında hazır hale getirileceği öne sürüldü. Öte yandan komuta merkezi olarak kullanılacağı belirlenen bir aracın içerisinde bulunan harita ise dikkat çekti. Füze rampaları ve araçlar, Polatlı'da vatandaşlar tarafından lastikleri kesilerek, hareketsiz hale getirilmişti.


FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@