Çocuklar da sandık başında

Mustafa OĞUZ/İZMİR, () -  İZMİR'de seçmenlerin kimi köpeğiyle sandık başına giderken çocukların anne babalarıyla birlikte zarfı sandığa atmaları dikkat çekti. İkiz torunlarıyla sandığa giden de vardı,  sandık başında scooter'ıyla...

Haberler 16.04.2017, 15:35
Çocuklar da sandık başında

Mustafa OĞUZ/İZMİR, () -  İZMİR'de seçmenlerin kimi köpeğiyle sandık başına giderken çocukların anne babalarıyla birlikte zarfı sandığa atmaları dikkat çekti. İkiz torunlarıyla sandığa giden de vardı,  sandık başında scooter'ıyla poz veren çocuklar da.
İzmir'de referandum için 8 bin 502 sandık kuruldu, bu sandıklarda 3 milyon 174 bin 549 seçmenin oy vermesi bekleniyor. Oy verme işleminin sıkıntısız sürdüğü kentte sandık başlarında ilginç görüntüler oluştu. Tekerlekli sandalye ile oy vermeşe gelen polisler yardım etti. Çocukların anne ve babalarıyla birlikte zarfı sandığa atmaları dikkat çekti. Atatürk Lisesi'nde oy veren Kamuran Beğen'in yanında ikiz torunları Esma ve Esra da vardı. Annesi Özge Levi ile sandık başına giden Ada Özge, zarfı sandığa atarken scooter ile poz verdi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@