CHP'li Biçer'den, Facebook'ta hakarete suç duyurusu

İlker KILIÇASLAN/MANİSA,() - CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, 31 Temmuz'da şahsi Facebook adresinde paylaştığı TBMM'deki konuşma videosunun altına 'Sarıkamışlı Eren' takma isimli bir kişinin ağır hareketlerde bulunduğunu...

Haberler 04.08.2016, 18:59
CHP'li Biçer'den, Facebook'ta hakarete suç duyurusu

İlker KILIÇASLAN/MANİSA,() - CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, 31 Temmuz'da şahsi Facebook adresinde paylaştığı TBMM'deki konuşma videosunun altına 'Sarıkamışlı Eren' takma isimli bir kişinin ağır hareketlerde bulunduğunu belirterek hakkında suç duyurusunda bulundu.
Manisa Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusu dilekçesini veren Tur Yıldız Biçer, 31 Temmuz günü kendi Fcebook adresinden Meclis'te yaptığı konuşmayı paylaştığını söyledi. Paylaşımımın altına olumlu yorumlar yapıldığını belirten Biçer, "Kendini bilmez 'Sarıkamışlı Eren' takma isimli bir kişi hem ağır hakarette bulunurken, hem de beni terör örgütleriyle ilişkilendirip hedef tahtası olarak göstermiştir. Kendini bilmeyen bu erkek bozuntusu kişiyi araştırdım. Manisa'nın Şehzadeler İlçesi Nurlupınar'da ikamet ettiğini öğrendim. Bu kişi hem bana ağır hakaretlerde bulunduğu, hem de beni terör örgütleriyle ilişkilendirmesi sebebiyle Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundum" dedi.
Milletvekili Tur Yıldız Biçer'e adliyeye gelen CHP Manisa yöneticileri ve kadın kuruluşları da destek verdi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@