Çankırı’da STK'lar darbe grişimini protesto etti

Ethem YENİGÜRBÜZ/ÇANKIRI, () - ÇANKIRI’daki sivil toplum kuruluşları, 15 Temmuz darbe girişimini protesto etti. Aralarında siyasi parti il teşkilatlarının da bulunduğu 50 sivil toplum kuruluşlarının başkanlarının imzasını taşıyan...

Haberler 19.07.2016, 14:26
Çankırı’da STK'lar darbe grişimini protesto etti

Ethem YENİGÜRBÜZ/ÇANKIRI, () - ÇANKIRI’daki sivil toplum kuruluşları, 15 Temmuz darbe girişimini protesto etti.
Aralarında siyasi parti il teşkilatlarının da bulunduğu 50 sivil toplum kuruluşlarının başkanlarının imzasını taşıyan bildiri belediye meydanındaki demokrasi nöbetinde okundu. Darbe girişimini kınama bildiriyi okuyan Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman, şöyle dedi:
"Bizler Ak Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi İl Başkanları ve Çankırı'mızın Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri olarak aziz milletimizin kendisine, milli iradeye, devletimize yönelik 15 Temmuz gecesi başlatılan ve 16 Temmuz sabahı etkisiz hale getirilen darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti devletini ve kurumlarını canı pahasına koruyan yüce milletimiz her türlü övgü ve takdiri ziyadesiyle hak etmektedir. Bu uğurda canlarını veren şehitlerimize milletçe minnettarız ve o kahramanlarımızı asla unutmayacağız."

FOTOĞRAFLI   

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@