Çanakkale Boğaz Komutanı Tuğamiral Algül göreve başladı

ÇANAKKALE'de, darbe girişiminin başarılı olması halinde sıkıyönetim komutanı olarak adı geçen eski Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu'nun tutuklanmasının ardından yerine atanan Tuğamiral Mithat Kemal...

Haberler 04.08.2016, 17:13
Çanakkale Boğaz Komutanı Tuğamiral Algül göreve başladı
ÇANAKKALE'de, darbe girişiminin başarılı olması halinde sıkıyönetim komutanı olarak adı geçen eski Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu'nun tutuklanmasının ardından yerine atanan Tuğamiral Mithat Kemal Algül, göreve başladı. Tuğamiral Algül, Çanakkale Valisi Hamza Erkal'ı makamında ziyaret etti.
Darbe girişiminin başarılı olması halinde sıkıyönetim komutanı olarak adı geçen eski Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu, gözaltına alınarak sevk edildiği adliyede tutuklandı. Tuğamiral Gündoğdu'nun yerine atanan ve görevine başlayan Tuğamiral Algül, Çanakkale Valisi Hamza Erkal'ı makamında ziyaret etti. Vali Erkal, Tuğamiral Algül'e yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Tuğamiral Algül, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanlığına atanmadan önce Gölcük Denizaltı Filosu Komutanı olarak görev yaptığı öğrenildi. Gazetecilerin bir süre görüntü aldığı ziyaret, daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@