Bursa'da vinç operatörlerinden darbe girişimi protestosu

Berktuğ ÖNCÜ/ BURSA,()-BURSA'da vinç operatörleri, darbe girişimini vinçlerle kentte tur atarak protesto etti. Protestocular yanında 'İdam sizden, vinç bizden' yazısı bulunan bir vince de cansız manken astı. Bursa Vinç İşletmecileri Derneği...

Haberler 20.07.2016, 08:56
Bursa'da vinç operatörlerinden darbe girişimi protestosu

Berktuğ ÖNCÜ/ BURSA,()-BURSA'da vinç operatörleri, darbe girişimini vinçlerle kentte tur atarak protesto etti. Protestocular yanında 'İdam sizden, vinç bizden' yazısı bulunan bir vince de cansız manken astı.
Bursa Vinç İşletmecileri Derneği üyeleri, sayıları 100'ü bulan vinçlerle kent merkezinde tur atarak darbe girişimini protesto etti. Dernek üyeleri, vinç konvoyundaki araçları Türk bayraklarıyla süslerken, bir vince cansız manken asarak, yanına 'İdam sizden, vinç bizden' yazılı pankart koydu. Bursa caddelerinde tur atan konvoya trafikteki diğer araç sürücüleri de korna çalarak destek verdi.

Trafik polisleri darbe girişimini protesto edenlere destek vermek için Fomara Meydanı'na gitmek isteyen vinç operatörlerini, trafikte olumsuzluk yaşanmaması için meydana sokmazken, konvoy Avrupa Konseyi Bulvarı'na yönlendirildi. Eylem Otosansit sanayii sitesinde sona erdi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@