Boğaziçi ve FSM Köprülerini kapatmakla görevli albay İstanbul'a getirildi

Hüseyin ASLIYÜCE/İSTANBUL, ()- 15 Temmuz darbe girişiminde Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprüsü'nü kapatmakla görevlendirildiği belirlenen ve Antalya'da gözaltına alınan Kurmay Albay Muammer Aygar İstanbul'a getirildi. Boğaz...

Haberler 22.07.2016, 23:10
Boğaziçi ve FSM Köprülerini kapatmakla görevli albay İstanbul'a getirildi

Hüseyin ASLIYÜCE/İSTANBUL, ()- 15 Temmuz darbe girişiminde Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprüsü'nü kapatmakla görevlendirildiği belirlenen ve Antalya'da gözaltına alınan Kurmay Albay Muammer Aygar İstanbul'a getirildi.

Boğaz köprülerini kapatmakla görevlendirildiği tespit edilen ve Antalya'da gözaltına alınan Kuleli Askeri Lisesi Okul Komutanı Kurmay Albay Muammer Aygar, Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle saat 21.20'de Antalya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri eşliğinde Atatürk Havalimanı'na getirildi.

Evinde Aygar'ı sakladığı belirtilen akrabası Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Sefai Bilgin de eli kelepçeli olarak aynı uçakla İstanbul'a

getirildi. Muammer Aygar ile Sefai Bilgin sorgularının devamı için geniş güvenlik önlemleri altından havalimanından çıkarılarak, Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

FOTOĞRAF

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@