Boğaz'dan "rotamız demokrasi" geçişi

      Özgür ALTUNCU -  Yaşar KAÇMAZ / İSTANBUL, () AK  Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı'nın organizasyonuyla bir araya gelen 300 balıkçı teknesi boğazda tur attı. "Rotamız Demokrasi" sloganıyla gerçekleştirilen...

Haberler 20.07.2016, 16:22
Boğaz'dan "rotamız demokrasi" geçişi

 

 

 

Özgür ALTUNCU -  Yaşar KAÇMAZ / İSTANBUL, () AK  Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı'nın organizasyonuyla bir araya gelen 300 balıkçı teknesi boğazda tur attı. "Rotamız Demokrasi" sloganıyla gerçekleştirilen etkinlikte dev Türk bayrakları taşıyan tekneler adeta boğazı kapladı.

DİKKAT ÇEKEN PANKART
Bir tekneye yazılan "Sizin çocuklar başaramadı, bizim çocuklar dersinizi verdi" yazan dev pankart dikkat çekti

BU TOPLANTI CHP'LİLERİN DE TOPLANTISI
Teknelerin Sarıyer iskelesinden boğaza açılmasından önce bir konuşma yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, "Şu anda burada CHP'lisi, MHP'lisi, Saadetlisi, HDP'lisi, hepsi burada. Bu ülkeyi seven insanlar için siyaset nedir ki, bir kardeşimin canı bütün dünyaya bedeldir. Bu iş siyaset meselesi değil. Bizi birbirimize düşürmek isteyenlere seslenmek istiyorum, Bu toplantılar CHP'li kardeşlerimin buluşmasıdır. MHP'li, AK Partili, kim olursa olsun hep birlikte buradayız. Bu ülkenin tankını tüfeğini bu millete doğrultanları dersini vermek için buradayız" diye konuştu.

VATANDAŞLAR DESTEK VERDİ
Vatandaşların doldurduğu tekneler siren çalarak boğazda ilerledi; sahildeki vatandaşlar da el sallayarak ve alkışlarla etkinliğe destek verdi.

(FOTOĞRAF)

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@