Bodrum'da oyunu veren sahile koştu (3)

ÜNLÜ SANATÇILAR GÜMÜŞLÜK'TE OY KULLANDI Bodrum İlçesi'nde Gümüşlük Mahallesi'nde oturan oyuncu Nejat İşler ve Mihriban Er, Kamil Durmaz İlkokulu'nda oyunu kullandı. Dizi ve tiyatro oyuncusu Mihriban Er, saat 14.00 sıralarında 1157...

Haberler 16.04.2017, 17:07
Bodrum'da oyunu veren sahile koştu (3)

ÜNLÜ SANATÇILAR GÜMÜŞLÜK'TE OY KULLANDI
Bodrum İlçesi'nde Gümüşlük Mahallesi'nde oturan oyuncu Nejat İşler ve Mihriban Er, Kamil Durmaz İlkokulu'nda oyunu kullandı. Dizi ve tiyatro oyuncusu Mihriban Er, saat 14.00 sıralarında 1157 numaralı sandıkta oyunu kullandı. 2 yıl önce Gümüşlük'e yerleşen ve sadece işleri için İstanbul'a giden Er, basın mensuplarının düşüncelerini sorması üzerine gözyaşlarını tutamadı. Er, "Yönetim şeklimiz değişmesin. Hepimiz hür irademizle hareket edelim. Özgür olalım, kimse kimseye bu denli karışmasın. Bir kişinin dediği olmasın. Çoğunluğun dediği olsun. Herkes özgür olsun, mutlu olsun. Barış içinde, kimse kimseyi ayrı gayrı görmesin. Birbirimizi ötekileştirdik. Bunlar olmamalı, biz eskiden böyle değildik. Hepimiz birbirimize sarılalım, el ele tutuşalım. Duygulandım çünkü Türkiye'ye bu yakışmıyor. Ben 50 yaşındayım, böyle rezil bir süreç görmedim. Ermenisi, Lazı, Türkü, Rumu, Kürdü, hepimiz biriz canız, kaynaşalım yeniden" dedi.

İŞLER: YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Ünlü oyuncu Nejat İşler de saat 15.30 sıralarında okula geldi. Sıra olmaması nedeniyle İşler hızlıca oyunu kullandı. "Hayırlı olsun" diyenlere, "Öyle olacak" diye yanıt veren İşler, basın mensuplarının duygu ve düşüncelerini sorması üzerine "Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa" diyerek okuldan ayrıldı.

Nilüfer DEMİR / BODRUM (Muğla), ()

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@