Bakan Kılıç: Hesabını fitil fitil verecekler

GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da demokrasi nöbetini sürdürenlere yaptığı konuşmada, gözü dönmüş canilerin, teröristlerin, haşhaşilerin milli iradenin tecelligahı meclisi bombaladıklarını belirterek, "Bunun...

Haberler 19.07.2016, 10:28
Bakan Kılıç: Hesabını fitil fitil verecekler
GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da demokrasi nöbetini sürdürenlere yaptığı konuşmada, gözü dönmüş canilerin, teröristlerin, haşhaşilerin milli iradenin tecelligahı meclisi bombaladıklarını belirterek, "Bunun hesabını fitil fitil verecekler" dedi.
Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda darbe girişimi sonrasında vatandaşların başlattığı 'Demokrasi nöbeti' sabaha kadar devam etti. Vatandaşlar ellerine aldıkları Türk Bayrakları ile meydan da sabahladı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, vatandaşların protestosuna katıldı. Burada gece boyu bekleyen vatandaşlara hitap eden Bakan Kılıç, gözü dönmüş canilerin, teröristlerin, haşhaşilerin milli iradenin tecelligahı meclisi bombaladıklarını söyledi.
Bakan Kılıç, "Bunun hesabını fitil fitil verecekler. Biz, sizlerle beraber bunu sağlayacağız. Ancak, TBMM'deki bütün siyasi partiler, bütün milletvekilleri, bütün genel başkanlar ve başbakanımız ortak bir bildiriye imza attı. Bu birliktelik ruhunu koruyalım. Bu, ihtiyacımız olan şeydir. Çünkü yarın bir gün bölücüler önümüze çıktığı zaman hep birlikte onları yok edeceğiz. Bugün gözaltılar, tutuklamalar, görevden alınmalar devam ediyor. Ancak meydanları boş bırakmayacağız. Hukukun içindeki dik duruşumuzu ortaya koyacağız. Biz, bize yakışanı yapacağız. Dik duracağız. Gerekeni yapacağız ama siz meydanlardan çekilmeyeceksiniz. Ta ki başkomutanımız 'Gidebilirsiniz' diyene kadar meydanlardayız" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@