Ayşegül Koca'dan Carlo Domeniconi'nin 'Koyunbaba' gitar konçertosu

Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), () - BODRUM7da düzenlenen 13'üncü Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali'nde konser veren genç gitarist Ayşegül Koca, Carlo Domeniconi'nin 'Koyunbaba' gitar konçertosunu seslendirdi. Bodrum'un Gümüşlük...

Haberler 24.07.2016, 11:29
Ayşegül Koca'dan Carlo Domeniconi'nin 'Koyunbaba' gitar konçertosu

Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), () - BODRUM7da düzenlenen 13'üncü Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali'nde konser veren genç gitarist Ayşegül Koca, Carlo Domeniconi'nin 'Koyunbaba' gitar konçertosunu seslendirdi.
Bodrum'un Gümüşlük Mahallesi'nde Denizbank ana sponsorluğunda devam eden 13'üncü Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali kapsamında Ayşegül Koca, Gümüşlük sahilinde konser verdi. Konser, gitar tutkunlarını bir araya getirdi. Festivalin sanat danışmanı Gülsin Onay ve yaklaşık 300 sanatseverin izlediği konserde bestekar Ricardo Moyano düzenlemesi ile 'Yemen Elleri' adlı türküyü de seslendiren Ayşegül Koca, izleyicilerden büyük alkış aldı. Genç sanatçının konserinde ayrıca yorumlaması oldukça güç bir eser olan Carlo Domeniconi'nin 'Koyunbaba' gitar konçertosunu seslendirmesi büyük dikkat çekti. Koca'nın 27 Temmuz'a kadar sürecek olan Gümüşlük Festival Akademisi'nde masterclassında gitar öğrencilerine ders vereceği belirtildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@