Atatürk Havalimanı girişinde çadırlı nöbet

  İbrahim YILDIZ/İSTANBUL, () DARBE girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'meydanlara çıkın' çağrısı üzerine Atatürk Havalimanı’na gelen Muzzafer Yenici, 4 gündür çadır içinde nöbet tutuyor. Darbe...

Haberler 19.07.2016, 12:41
Atatürk Havalimanı girişinde çadırlı nöbet

 

İbrahim YILDIZ/İSTANBUL, () DARBE girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'meydanlara çıkın' çağrısı üzerine Atatürk Havalimanı’na gelen Muzzafer Yenici, 4 gündür çadır içinde nöbet tutuyor.

Darbe girişimi gecesi ailesiyle birlikte Avcılar’dan yürüyerek Atatürk Havalimanı’na gelen 61 yaşındaki Muzzafer Yenici,  havalimanı yanına kurdukları Cumhurbaşkanı Erdoğan 'evinize  dönün' diyene kadar burada kalacağını söyledi.

Yenice "15 Temmuz akşamı televizyonlarda darbe olduğunu gördüm. O sıra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘Dışarı çıkın’ dedi. Ben de ailemi alarak dışarı çıktım. Atatürk Havalimanı’na gelmek için arabaya bindim ama yol kalabalıktı. Yürüyerek buraya geldik. Çadırımızı kurduk. Bu demokrasi nöbeti bitene kadar da burada kalmaya devam edeceğim” dedi.

(FOTOĞRAF)

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@