Atalay Demirci'yi dernek üyeliğinden attılar

Sinan HARMANCI/AMASYA, () - AMASYA Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Derneği, komedyen Atalay Demirci'ye, FETÖ terör örgütünü desteklediği iddiasıyla üyelikten ihraç etti. Atalay Demirci'yle birlikte FETÖ terör örgütüne yönelik...

Haberler 05.08.2016, 18:45
Atalay Demirci'yi dernek üyeliğinden attılar

Sinan HARMANCI/AMASYA, () - AMASYA Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Derneği, komedyen Atalay Demirci'ye, FETÖ terör örgütünü desteklediği iddiasıyla üyelikten ihraç etti.
Atalay Demirci'yle birlikte FETÖ terör örgütüne yönelik soruşturma kapsamında açığa alınan dernek üyesi 2 kamu personelinin de üyelikten çıkarıldığını belirten Dernek Başkanı Özcan Sorhan, "Biz yetiştirme yurdunda kalan vatandaşlar olarak devletimizin her zaman yanındayız. Biz çocukluğumuzdan bu yana hep devletimizin ekmeğini yedik ve devleti bir baba olarak gördük. Bu nedenle devletimize ihanet edemeyiz, biz devletimiz için varız, bizim için söz konusu vatansa gerisi teferruattır" dedi.
Devlete ve millete ihanet edenleri görmek ve onlarla görüşmek istemediklerini belirten Başkan Sorhan, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Terör örgütüne karışmış hiç bir üyemizi içimizde barındırmıyoruz. Vatan hainlerini aramızda barındırmayız. Biz devletin çocukları olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyoruz ve ona teşekkür ediyoruz, bu darbe girişiminde dik durdu ve toplumu birleştirdi. Atalay Demirci ve diğer 2 kişiyi Fethullahçı Terör Örgütü soruşturmasından aklanana kadar üyeliğimize almıyoruz. Biz devletin çocuklarıyız, bu vatana ihanet edenlere göz açtırmayız ve yanımızda tutmayız."

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@