Albay Yıldırım korsan bildiriyi tanımadı, halkla sokaklara çıktı

Harun GÖKÇEOĞLU/YOZGAT, () - YOZGAT İl Jandarma Alay Komutanı Albay Selçuk Yıldırım, darbe girişiminin ardından sokağa çıkan vatandaşlara, Vali Kemal Yurtnaç ile birlikte hitap etti. Darbe girişiminin duyulmasının hemen ardından Yozgat...

Haberler 20.07.2016, 18:24
Albay Yıldırım korsan bildiriyi tanımadı, halkla sokaklara çıktı

Harun GÖKÇEOĞLU/YOZGAT, () - YOZGAT İl Jandarma Alay Komutanı Albay Selçuk Yıldırım, darbe girişiminin ardından sokağa çıkan vatandaşlara, Vali Kemal Yurtnaç ile birlikte hitap etti.
Darbe girişiminin duyulmasının hemen ardından Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç ile Yozgat Cumhuriyet Meydanı'na gelen Yıldırım, eline aldığı megafonla vatandaşlara hitap etti, TRT'de okutulan bildirinin korsan olduğunu söyledi. Albay Yıldırım, darbe girişiminin duyulmasının hemen ardından Cumhuriyet Alanı'nda biriken kalabalığa megafonla, "Ben Yozgat Garnizon Komutanı Yıldırım albay. Bu bildiri, korsan bir bildiridir. Gerçekle alakası yoktur. Silahlı Kuvvetlerdeki az bir Fethullahçı Terör Örgütü'nün bir çalışmasıdır, uydurmadır, gerçek değildir. Silahlı kuvvetlerimiz her zaman halkımızın yanındadır, arkadaşlar bunu bilin" dedi.
Albay Selçuk Yıldırım'ın konuşmasını alkışlayan vatandaşlar, "Gerçek vatan evladı. Allah’ına kurban senin" diyerek tezahürat yaptı.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@