Akdeniz Üniversitesi'nde 19 dekan istifa etti (2) - yeniden

Erol AKKIR/ANTALYA, () - AKDENİZ Üniversitesi Vekil Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, üniversitedeki 19 fakülte dekanının istifa ettiğini belirterek, bundan sonraki sürecin daha sert geçeceğini söyledi. Yüksek Öğretim Kurulu'nun (YÖK) Ankara'ya...

Haberler 19.07.2016, 18:00
Akdeniz Üniversitesi'nde 19 dekan istifa etti (2) - yeniden

Erol AKKIR/ANTALYA, () - AKDENİZ Üniversitesi Vekil Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, üniversitedeki 19 fakülte dekanının istifa ettiğini belirterek, bundan sonraki sürecin daha sert geçeceğini söyledi.
Yüksek Öğretim Kurulu'nun (YÖK) Ankara'ya rektörler toplantısı için davet ettiği Akdeniz Üniversitesi Vekil Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, toplantı sonrasında Türkiye'deki tüm dekanlara istifa çağrısı yapıldığını hatırlattı. Bundan sonraki sürecin daha sert geçeceğini aktaran Prof. Dr. Mustafa Ünal, "Gerek akademik, gerek idari personelden bu terör örgütüne ait kim varsa ayıklanacak" dedi.
Yüksekokul ve meslek yüksekokul müdürlerinin istifa etmeyeceğini söyleyen Vekil Rektör Ünal, "Emniyet ve YÖK ile sıkı işbirliği yapılarak bu illegal yapılanmadan Akdeniz Üniversitesi'ni en kısa sürede temizleyeceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@