Ak Partili Milletvekili Uçar'dan darbe değerlendirmesi

AK Parti Denizli Milletvekili ve Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, 15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminin milletin asaletini ve büyüklüğünü bir kere daha ispat ettiğini, tarih boyunca birçok savaşı, felaketi, ihaneti görmüş olan büyük...

Haberler 20.07.2016, 19:03
Ak Partili Milletvekili Uçar'dan darbe değerlendirmesi
AK Parti Denizli Milletvekili ve Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, 15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminin milletin asaletini ve büyüklüğünü bir kere daha ispat ettiğini, tarih boyunca birçok savaşı, felaketi, ihaneti görmüş olan büyük Türk milletinin hiçbir zaman diz çökmediğini söyledi.
Yazılı bir açıklama yapan Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, darbe girişiminin milletin direnişi sonucu boşa çıktığını belirterek, "Bu millet tarih boyu bir çok ihanet gördü. Hepsini atlattı. Ancak bugün karşı karşıya kaldığımız ihanet gibisi hiç görülmedi. Din adamı kılıklı, din devlet ve millet düşmanı sapık haşaşiye iman eden kandırılan insanların neler yapabileceğini, ne kadar alçalabileceğini, ne kadar vahşileşebileceğini gördük. Hiç kimsenin şüphesi olmasın bu millet bu hainleri bu topraklarda barındırmayacaktır. İster devletin içinde gizlenenler, isterse bunların sivil uzantıları hak ettiğini bulacak ihanetin bedelini ödeyecektir. Bu yapının yüce dinimiz İslamla alakası yoktur. Amaçlarına ulaşabilmek için bu milletin inanç değerlerini istismar eden, kendilerini üstün ve kurtulmuş olarak gören ve Pensilvanya'daki şebekenin elebaşına iman etmekle, onun dinimize aykırı talimatlarına gözü kapalı uyarak cennete gireceklerine inanan bu yapı, bu vatanda kendine yer bulamayacak ve kıyamete kadar vatan haini, din ve millet düşmanı damgasıyla rezil rüsva olacaklardır" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@