15 Temmuz gazisi Zorova oyunu sedyede kullandı

Hasan POLAT/KAHRAMANKAZAN(Ankara), () - ANKARA'nın Kahramankazan ilçesinde, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında açılan ateşle yaralanan ve  9 aydır tedavi gören Mustafa Zorova, oyunu Kahramankazan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde kullandı. Kahramankazan...

Haberler 16.04.2017, 14:20
15 Temmuz gazisi Zorova oyunu sedyede kullandı

Hasan POLAT/KAHRAMANKAZAN(Ankara), () - ANKARA'nın Kahramankazan ilçesinde, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında açılan ateşle yaralanan ve  9 aydır tedavi gören Mustafa Zorova, oyunu Kahramankazan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde kullandı.
Kahramankazan Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerince evinden alınan Mustafa Zorova ve eşi Sevim Zorova, oy kullanacağı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne getirildi. Diğer 15 Temmuz gazileri de eşlik ettiği Mustafa Zorova,  1022 numaralı sandıka oyunu kullandı. Zorova yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"İnşallah bir daha o günleri yaşamayız. Allah devletimize milletimize o günleri bir daha göstermesin. Bizler gördük yaşadık, arkadaşlarımız gazi oldu. Kimimiz şehit oldu. İlk sıradan kurtulan ben ve Derya Ovacıklı var. Öte yanı 9 kişi şehit oldu. Hainler cezasını çeksin. Devletten hep idamını istedik, bir karar çıkaramadılar. 9 aydır yataktayım, vaziyetime bakın. Bunlara idam çıkarsalar da dünya bir rahata erse, gelecek neslimiz de rahata erse. Allah'tan bir gazi olarak dileğim bu. Bu oyumuz da vatanımıza,y milletimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@