15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı

Sinan BİLGİLİ-Ramazan EĞRİ/İSTANBUL, () 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Tuzla Orhanlı gişelerinde bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde silah sesleri yükseliyor. Askerlerin...

Haberler 10.08.2016, 12:09
15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı

Sinan BİLGİLİ-Ramazan EĞRİ/İSTANBUL, () 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Tuzla Orhanlı gişelerinde bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde silah sesleri yükseliyor.
Askerlerin geçişine engel olmak için vatandaşlar ve polis tarafından kapatılan gişelerde polis ile asker arasındaki çatışma sırasında yükselen silah sesleri duyuluyor. Bazı vatandaşlar siper alıyor bazı vatandaşlar da tekbir getiriyor. Bir vatandaşın "kaçıyorlar" sözü ile görüntü sona eriyor.

Öte yandan darbe girişimi sonrasında Ümraniye'de gözaltına alınan bazı askerlerin görüntüleri de güvenlik kameralarına yansıdı. Polis tarafından elleri arkadan kelepçeli götürülen askerler polis araçlarına bindiriliyor. Askerlerden ele geçirilen silah ve mühimmatlar da görüntülere yansıyor.
(FOTOĞRAF)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@